Get Adobe Flash player

eDarling

BLOG

Witajcie ponownie!!!

 

 

Dziś już ponownie został uruchomiony portal TVJ24 News (tvj24news.tk). Dwa tygodnie temu państwo Polskie zablokowało mój portal z powodu nieodpowiednich treści (w tym dniu państwo PiS zablokowało ponad 150 stron internetowych w Polsce). Prawo i Sprawiedliwość obawia się bardzo społeczeństwa polskiego, które potrafi być demokratycznym społeczeństwem niż obecny rząd skłądający się z posłów PiS.

Na tym portalu nie pisałem i nie pokazywałem co się dzieje w naszym kraju ale to co wyprawiają "władze" gminy i powiatu myśliborskiego. Jak wiadomo wszystkie artykuły były przemyslane bez emocji ale poparte własnymi rozmowami, swoimi filmami np. z sesji Rady Powiatu Myśliborskiego oraz dokumentami oficjalnymi. Nigdy nie brałem pod uwagę plotek bo plotki mogą być fałszywymi informacjami. To co można zauważyć "władze" boją się własnych słów i poczynań ale my ich się nie boimy. Każda blokada pokazuje determinację uwczesnych "władz" lokalnych a także rządowych aby jak najmniej było krytyki za ich poczynania. Chcą aby media mówiły o nich tylko w super latywach tak jak to było w "Tygodniku Myśliborskim". Prawo i Sprawiedliwość chce wprowadzić cenzurę, która została ukryta w ustawie antyterrorystycznym. Ustawa Antyterrorystyczna tak została napisana, że można blokować wszystko co im się nie spodoba pod pretekstem mowy nienawiści. to prawo zostało użyte aby zablokować TVJ24News.

TVJ24News jest jak mityczny FENIX, który zawsze powstaje z prochów do życia po jakimś złym wydarzeniu. TVJ24News zmieniło swoje logo z kuli ziemskiej na Fenixa. Jako motto TVJ24News wziąłem słowa bł. ks. Jerzego Popiełuszki "Prawdę trzeba bronić aż do jej granic". Bł. ks. Jerzy Popiełuszko był wielkim przeciwnikiem cenzury za co został zamordowany przez służby komunistyczne SB. Dziś jego słowa nabrały ponownie swej mocy bo jak widać "władze" chcą ukryć prawdę nawet tą jaką mamy tutaj w samorządach. Znając dzisiejsze realia bł. ks. Jerzy Popiełuszko byłby bardzo niewygodny dla Prawa i Sprawiedliwości a pośrednio nawet dla Episkopatu Polski (zgromadzenie biskupów i kardynałów). Prawo i Sprawiedliwość napewno by wszystko robił aby ks. Jerzego Popiełuszkę uciszyć za pomocą EP.

Motto jakie urzyłem bardzo przypadło do mnie i nie mam zamiaru zmieniać swego stylu pisania i pokazania naszej lokalnej rzeczywistości chociaż napewno nie raz będę za to napiętnowany. Takie postępowanie moich przeciwników daje siłę bo pokazują jak bardzo się boją prawdy.

W czasie kiedy mi zablokowali usłyszałem wiele złych słów pod moim adresem, że bardzo dobrze się stało, że zablokowali TVJ24News.tk bo "władze" są na mnie obrażone za słowa jakie były napisane na tym portalu. Bardzo prosili moich bliskich abym wycofał się z pisania i pokazania rzeczywistości. Taka postawa pokazała jak "władze" są zdeterminowane i jak bardzo się boją mediów, które chcą być niezależne a wyszło najaw, że tylko TVJ24News jest jedynym źródłem informacji niezależnej w Gminie Myślibórz. Szkoda tylko, że ci moi przeciwnicy nie chcieli mi tego powiedzieć osobiście tylko nagabywali moich bliskich ale jest takie przysłowie: "Jeśli ktoś mówi o tobie za plecami twoimi to pokazuje jak bardzo się ciebie boi".

Dziękuję wszystkim za słowa otuchy, którzy mnie wspierali w czasie blokady TVJ24News. To dzięki waszym dobrym słowom uwierzyłem, że TVJ24News jest potrzebny i dało mi siły aby od nowa stworzyć ten portal. Jak wcześniej pisałem TVJ24News jest jak Fenix za każdym razem kiedy mnie zablokują będę od nowa tworzył. Nie dam się ocenzurować. Dziś słowa i film jest większą bronią od karabinu czy bomby.