Get Adobe Flash player

5 Kadencja

XLII Sesja Rady Powiatu Myśliborskiego 5 kadencji (nadzwyczajna)

XLII Sesja Rady Powiatu Myśliborskiego 5 kadencji (nadzwyczajna)

 

 

 

Dnia 24 lipca 2017 roku odbyła się XLII Sesja Rady Powiatu Myśliborskiego 5 kadencji (nadzwyczajna). Obrady były krótkie ale burzliwe. Głównymi tematami było podjęcie uchwał związanych z założeniem Brażowej Szkoły I stopnia Specjalnej przy MOW w Renicach oraz w sprawie podniesienia wpłaty na Szpital w Barlinku na podwyższenie jej kapitału. Oprócz tych tematów podczas sesji radni opozycji próbowali podjąć dyskusję w sprawie zmiany ustrojów sądowych w Polsce. Przewodniczący Rady Powiatu Myśliborskiego Ferdynand Łukasik (koalicja PiS) wraz z Starostą Powiatu Myśliborskiego Danutą Patkowską (PiS) ukrócali i wyśmiewali tę inicjatywę w sposób mało demokratyczny.

 

Projekty uchwał procedowane na w/w sesji:

1. W sprawie założenia Branżowej Szkoły I stopnia Specjalnej i włączenia jej w strukturę Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Renicach wraz z aktem założycielskim i statutem

2. W sprawie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wniesienia wkładu pieniężnego do spółki pod firmą Szpital Barlinek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na podwyższenie jej kapitału oraz objęcia udziałów w podwyższonym kapitale.

 

Pełna relacja XLII Sesji Rady Powiatu Myśliborskiego 5 kadencji

XLII Sesja Rady Powiatu Myśliborskiego 5 kadencji cz. 1 (video)

VIDEO ZNAK

XLII Sesja Rady Powiatu Myśliborskiego 5 kadencji cz. 2 (video)

VIDEO ZNAK