Get Adobe Flash player

Wydarzenia

Piknik nad Jeziorem 2018

 

 

 

Dnia 30.06.2018 r. na osiedlu XX - lecia, na rozpoczęcie wakacji, odbyła się impreza pod nazwą Piknik nad Jeziorem. Głównym organizatorem była radna Polskiego Stronnictwa Ludowego Magdalena Baczyńska przy współudziale wielu sponsorów.
Piknik rozpoczął się otwarciem nowo wyremontowanej drogi wewnętrznej oraz parkingu przy bloku nr 5. Wstęgę otwierającą przecinali Sekretarz Gminy Katarzyna Królak oraz "najstarsza" mieszkanka osiedla XX - lecia Maria Broda.
Po otwarciu wszyscy przeniesli się na plażę gdzie odbyła się główna impreza.
Do wieczora odbywały się różnego rodzaju gry, zabawy oraz konkursy dla dzieci i młodzieży.
Ostatnim punktem imprezy była "dyskoteka pod gwiazdami, którą prowadził DJ Mroziu (Miłosz Mroziński).
Na Piknik nad Jeziorem przybyli licznie mieszkańcy os. XX - Lecia oraz z miasta Myśliborza i okolicznych miejscowości wspólnie świętować rozpoczęcie wakacji i lata. Piknik miał charakter imprezy rodzinnej. Każdy mógł za darmo się posilić grilowaną kiełbasą.
Na Piknik nad Jeziorem został zaproszony Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz Piotr Sobolewski. Miał otworzyć nową drogę wewnętrzną i parking przy bloku nr 5 na os. XX - lecia, wyszło jak zwykle czyli nie pojawił się. Wolał wysłać przedstawiciela swego zamiast spotkać się i świętować z mieszkańcami. Pan Burmistrz M i G Myślibórz się tylko pojawia tam gdzie jest więcej ludzi oraz zaproszone media sprzyjające jemu (Burmistrz Piotr Sobolewski zapomina się coraz częściej, że każdy mieszkaniec składa się na jego comiesięczną wypłatę). Piotr Sobolewski przypomni sobie o mieszkańcach os. XX -lecia podczas Wyborów Samorządowych 2018. Wtedy wie gdzie są jego "wyborcy". Może już czas pomyśleć kogo wybrać na nowego Burmistrza, który będzie godnie nas reprezentował i potrafi się z każdym spotkać i pogadać?