Get Adobe Flash player

Wydarzenia

Porozmawiajmy o przyszłości Myśliborza - Spotkanie z kandydatem na Burmistrza Miasta i Gminy Myślibórz Zygmuntem Siarkiewiczem

 

 

 

W Myśliborskim Ośrodku Kultury w Myśliborzu 30.10.2018 r. odbyło się spotkanie z kandydatem na Birmistrza Miasta i Gminy Myślibórz Zygmuntem Siarkiewiczem. Na początku spotkania p. Zygmunt Siarkiewicz zaprezentował siebie i swoje propozycje rozwoju naszej gminy a także oowiedział jaką rolę (ogólną) ma burmistrz w każdej gminie (rolę jaką wprowadził ustawodawca w roku 1989 r.). Po krótkiej części wprowadzającej odpowiadał na pytania przybyłych na spotkanie mieszkańców oraz na pytania zadawane przez internautów. Forma spotkania była przyjazna i bez jakiegokolwiek napięcia (w przeciwieństwie do spotkania obecnego Burmistrza Piotra Sobolewskiego oraz debaty obu kandydatów na stanowisko burmistrza, która odbyła się 27.10.2018 r.). Przybyło wielu mieszkańców a wśród nich młodzież myśliborska. Kandydat Pan Zygmunt Siarkiewicz na pytania odpowiadał bardzo rzeczowo, nie pomijał żadnych pytań nawet tych trudnych.

Wybory (II tura) na Burmistrza Miasta i Gminy Myślibórz już 04.11.2018 r. W tym dniu mieszkańcy Miasta i Gminy Myślibórz muszą wybrać jak najlepszego gospodarza naszej gminy. Trzeba wiedzieć, że każdy głos jest najważniejszy.